firma    |    publikacje    |    kontakt
OLEJE, CHŁODZIWA, SMARY
Firma Cereus Wena jest dostawcą specjalistycznych środków smarnych. W odpowiedzi na wysokie wymagania klienta w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich jak oleje, smary czy chłodziwa. Środki te znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłowych. Produkty z naszej oferty charakteryzują się najwyższą jakością, szerokim wachlarzem zastosowań i trwałością. Wytwarzane są według najnowocześniejszych osiągnięć nauki, techniki i technologii, przez co wpisują się w wysoce specjalistyczny asortyment firmy. Cereus Wena równocześnie z doradztwem oraz produktami dostarcza zaawansowane rozwiązania sprzętowo-diagnostyczne, umożliwiające optymalne wykorzystanie  środków oraz nadzór i kontrolę procesu.

Zapewniamy Państwu zarówno cały szereg wysoce wyspecjalizowanych produktów, jak również doradztwo oraz fachową opiekę techniczną z zakresu doboru środków do obróbki skrawaniem oraz pokrewnych.
 
Profesjonale i kompleksowe doradztwo techniczne, odpowiedni dobór środków smarnych, a także wysoki poziom obsługi klienta są wynikiem wieloletniego doświadczenia na rynku oraz szczególnej dbałości o rozwój pracowników firmy.
 
 
Kontakt
 
Dział obsługi klienta
87-100 Toruń, ul. Biała 19
tel./fax + 48 56 652 06 05
biuro@cereus.com.pl
 
 
Krzysztof Dominikowski
województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie
tel: +48 606 167 737
krzysztof@cereus.com.pl

Piotr Peszyński
województwo kujawsko-pomorskie
tel: +48 606 202 307
piotr@cereus.com.pl
  
 
 
OLEJE, CHŁODZIWA, SMARY


firma    |    publikacje    |    kontakt